Objednat smuteční květinovou vazbu, ať již k doručení či osobnímu odběru ve smyslu „Dodacích podmínek“ lze na web. stránkách www.kvetiny-kaplan.cz,  na e-mail. adrese vazarna@kvetiny-kaplan.cz ,  během otevírací doby provozovny na adrese Branka 20, Brno-Komín v Po až Pá od  7,00–15,30 nebo telefonicky na č. 545 212 025

Doručení květinové vazby od částky Kč 2.000,- je v rámci Brna-města  ( obřadní síň krematoria, Ústředního hřbitova, kostel,  soukromá či firemní adresa zákazníka ) bez poplatku, do této částky je nutné k ceně výrobku a stuhy s potiskem připočítat Kč 242,-

Doručování zajišťujeme i v Brněnském kraji a kraji Vysočina s výší  kilometrovného  cca Kč 10,-/km. viz.“Kam doručujeme“ a to v případě, pokud to dovolují provozní podmínky. 

Doručení květinové vazby lze provést, umožní-li to provozní podmínky, bezprostředně po obdržení objednávky a provedené platbě,  tj.cca během 1 až 2 hodin a to v Po až Pá v době od 8,00 – 14,00 hod.

Zásilka určena k doručení mimo Brno-město by měla být objednána min. 24 hodin před termínem doručení, nedovolí-li to provozní podmínky jinak. Rovněž výrobky které jsou složitější na provedení – smuteční kytice, věnce, srdce, koše aj., by měly být objednány minimálně 24 hodin. před doručením.

V případě jiného způsobu platby než plateb. kartou v on-line režimu, tj. bezhotovostním převodem na náš účet, je doručení provedeno až po obdržení příslušné částky, což se netýká stálých zákazníků. Situaci lze vyřešit zasláním potvrzení o bankovním převodu.

Na základě písemné objednávky firmou či státní institucí, je možné dodat zboží a teprve následně vystavit fakturu se čtrnácti denní ( měsíční ) splatností. U stálých zákazníků je tento způsob objednávek standardním řešením.

Zkontrolujte prosím před odesláním objednávky správnost Vaší e-mailové adresy. Na tuto adresu je následně odesláno potvrzení příjmu objednávky i oznámení o doručení zásilky.

Jednotlivé výrobky zobrazené v katalogu jsou ilustrační, skladba květin, barevný odstín, velikost květů se řídí sezonní dostupností. Uvedené počty květin ve výrobku jsou orientační. Fotografie výrobků cenově členěné na A) standart B) bohatší C) repre,  odpovídají bohatostí a skladbou květin většinou střední cenové kategorii.

Záruka za zboží

Řezané květiny jsou komoditou rychle podléhající zkáze a vztahuje se na ně záruka 24 hod.

Smuteční květinová vazba je určena, obzvláště u rostlých věnců a kytic typu jehlan, k vystavení - použití u smutečního obřadu, v den výroby - odběru z vazárny. Je-li vazba určena pro použití další den, je nutné tuto okolnost vyznačit v objednávce. Poradíme Vám, které květiny jsou pro to vhodné a je možné za příplatek cca 10% z ceny, vazbu provést jiným, náročnějším způsobem.

Formy platby:

 • PayPal (on-line)


 • Platební kartou: (on-line) systém GlobalPayments
  Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.
  VISAVISA Electron
  Více se o této zabezpečené platbě se dozvíte zde -

 • Bezhotovostně na účet naší firmy:
  Číslo účtu: 2800894013
  Kód banky: 3030
  Pro platbu ze zahraničí - IBAN: CZ5930300000002800894013 /  BIC : AIRACZPP
  Air Bank a.s.  Česká Republika - je NUTNÉ připočítat servisní poplatek banky ve výši Kč 100,-

 • Osobně v hotovosti (kartou) v Centru květinové vazby na adrese:
  624 00 Brno-Komín, Branka 20 v době  Po až Pá : 7,00 - 15,30